خانه اخبار

اخبار شرکت شیان شندیان با موفقیت کالاها را به پروژه فوق العاده در سطح جهانی ارائه کرد: پل هنگ کنگ-ژوهای-ماکائو!

گواهی
چین Shendian Electric Co. Ltd گواهینامه ها
چین Shendian Electric Co. Ltd گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
شیان شندیان با موفقیت کالاها را به پروژه فوق العاده در سطح جهانی ارائه کرد: پل هنگ کنگ-ژوهای-ماکائو!
آخرین اخبار شرکت شیان شندیان با موفقیت کالاها را به پروژه فوق العاده در سطح جهانی ارائه کرد: پل هنگ کنگ-ژوهای-ماکائو!

پل هنگ کنگ-ژوهای-ماکائو یکی از «هفت عجایب دنیای مدرن برای تکمیل» است که توسط گاردین در پایان سال 2015 از بین پروژه های فوق العاده در حال ساخت انتخاب شد.

این ابر پروژه مشهور جهانی رکوردهای جدید جهانی بسیاری را ایجاد کرده است.به عنوان مثال، این پل بین دریا با طولانی ترین دهانه جهان، بدنه پل با ساختار فولادی و تونل غوطه ور زیردریایی است.پل هنگ کنگ-ژوهای-ماکائو در خلیج Lingdingyang قرار دارد که در معرض عوامل زیادی مانند طوفان، کشتیرانی، ایمنی دریایی، حفاظت از محیط زیست، چشم انداز و کنترل ترافیک هوایی است.شرایط ساخت و ساز پیچیده است.این پل با 120 سال عمر طراحی و استانداردهای فنی فوق العاده بالا از جمله جاده ها، پل ها، تونل ها، جزایر و سایر کارهای صنعت ترافیک و پوشش طیف وسیعی از فناوری ها، پلی با پیچیده ترین فناوری ها، بالاترین ساخت و ساز است. سختی و بزرگترین مقیاس پروژه در تاریخ ساخت و ساز جهان.

چنین پروژه فوق العاده ای توسط Xi'an Shendian با استاندارد عرضه تقریباً خشن و قدرت فنی قوی پشتیبانی می شود.Xi'an Shendian که خوشبختانه سال‌ها به یک تامین‌کننده واجد شرایط ABB تبدیل شد، تلاش‌های مشترکی را با ABB به دلیل کیفیت عالی محصول و فناوری تحقیق و توسعه انجام داد و با موفقیت عرضه پل هنگ‌کنگ-ژوهای-ماکائو را در سپتامبر سال جاری به پایان رساند.

برقگیرها، سر کابل ها و سایر محصولات ارائه شده توسط شیان شندیان به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته اند.سر کابل ها هنوز در حال نصب هستند.شیان شنیان به نشان دادن قدرت شرکت های چینی با محصولات و فناوری های باکیفیت ادامه خواهد داد!

میخانه زمان : 2017-09-30 09:03:59 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Shendian Electric Co. Ltd

تماس با شخص: Mr. xue feng

تلفن: +86 13709223751

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)